Hakkımızda

Güvenilir Mühendis İş Ortaklarınız

2023 yılında 500 m2 üzerine kurulu işletmemiz ile sektöre adım atan sac işleme, talaşlı imalat ve savunma sanayi alanlarında 25 yıllık tecrübeye sahip kurucu ortaklarıyla TODEK Mühendislik ve Makina Sanayi Ltd.Şti. olarak faaliyetine başlamıştır. Başlıca faaliyetlerimiz; boru profil lazer kesim hizmeti, projelerinize çözüm ortağı olarak AR-GE ve danışmanlık, ürün tedarik hizmetleri sunmaktır.

Yıllık Tecrübe
0 +
Gerçekleştirdiğimiz Projeler
0 +
Müşteri
0 +
Tesisimiz
0 m2

Hakkımızda

25 yıllık sektör deneyimimizle, kalite ve uzmanlıkta lideriz. Çözümlerimiz, sac işleme, talaşlı imalat ve savunma sanayisi alanlarında öncü teknolojiyi ve hassasiyeti bir araya getirir. 500 m²'lik tesisimizde, her projede üstün boru profil lazer kesim hizmeti sunuyoruz.

AR-GE odaklı yaklaşımımız ve danışmanlık hizmetlerimizle projelerinizi birlikte şekillendiriyoruz. Ürün tedarikinde güvenilir ortağınız olmaya adayız.

TODEK olarak, çelik ve metal işleme alanında sınırları zorluyor ve müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Sizi geleceğe doğru bir yolculuğa davet ediyoruz.

Müşteri Yorumlarımız

TODEK, işimiz için mükemmel bir ortak oldu. Profesyonel hizmetleri ve zamanında teslimatlarıyla her zaman memnun kaldık.
Can Y.
**** Şirketi
Mükemmel bir iş birliği deneyimi yaşadık. TODEK'in uzmanlığı ve özelleştirilmiş çözümleri, projelerimizi ileriye taşıdı
Ali T.
**** Şirketi
TODEK, kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde öne çıkıyor. İşbirlikleri her zaman sorunsuz ve verimli oldu
Efe Y.
**** Şirketi
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Scroll to Top